Novinky
  • Tento eshop je provozován firmou STRIDE s.r.o., se sídlem Rájec-Jestřebí, Komenského 139

OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO NÁKUP ZBOŽÍ V INTERNETOVÉM OBCHODĚ NA ADRESE http://www.tricka.net

jehož provozovatelem je společnost STRIDE s.r.o., IČ: 60727462, DIČ: CZ60727462

Výběr zboží, objednávka

Zákazník si vybírá zboží vystavené v internetové prodejně na adrese http://www.tricka.net podle vyobrazení a popisu jednotlivých výrobků. Zákazník bere na vědomí, že zobrazení a popis zboží je pouze informativní a nemůže nikdy zcela nahradit osobní, fyzický výběr zboží zákazníkem. Proto může dojít k tomu, že představa zákazníka o kvalitě, barvě, velikosti atd. výrobku se může rozcházet se skutečností. Pokud dojde k této situaci, má zákazník právo na vrácení zboží prodejci do čtrnácti dnů po dodání zboží.

V případě, že množství objednaného zboží v jedné objednávce přesáhne obvyklé množství, běžné při nákupech jedním zákazníkem, můžeme požadovat další potvrzení objednávky zákazníkem a můžeme také požadovat přiměřenou zálohu před zasláním zboží.

Dodací podmínky

Dodací lhůta objednaného zboží je zpravidla do 3-7dnů po odeslání objednávky zákazníkem. V případě, že z různých důvodů bude dodací lhůta delší, budeme o tom zákazníka informovat e-mailovou zprávou.

V případě, že část objednávky nebude možno v dohledné době vyřídit, např. z důvodu chybějícího zboží na skladě, objednávka bude vyřízena částečně. Nezaslané zboží z objednávky dále evidujeme.

Dodání objednaného zboží provádíme prostřednictvím České pošty, a.s., případně prostřednictvím jiných dopravních společností. Způsob dodání (dopravce) a způsob platby si vybere zákazník z nabídky při uzavírání objednávky, současně odsouhlasí výši poštovného.

Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad s cenou za zboží a vyúčtováním poštovného.

Závaznost objednávky

Každá objednávka, kterou kupující potvrdí (tzn. vybere si patřičný platební styk a stiskne tlačítko ZAPLATIT), je považována za závaznou.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.

Kupující nemá možnost sám objednávku stornovat - tuto akci provádí pouze prodávající (obvykle po dohodě s kupujícím, např. z důvodu nemožnosti dodat zboží v daném termínu, případně z důvodu nemožnosti autorizace skutečné identity kupujícího).

Platební metody

Dobírka přes Českou poštu - celou částku za Vámi objednané zboží a poštovné zaplatíte při jeho doručení a převzetí. V tomto případě částka poštovného činí Kč 75,-.

Bankovní převod - celou částku za Vámi objednané zboží a poštovné uhradíte převodem z Vašeho bankovního účtu příkazem k úhradě na číslo našeho účtu – 4010047222/6800. Variabilním symbolem je vždy číslo objednávky.

Reklamace

Na zboží poskytujeme záruku dle občanského zákoníku. V případě reklamace, zákazník zboží doručí na vlastní náklady na adresu prodejce, t.j. na adresu prodejce uvedenou na daňovém dokladu. K reklamovanému zboží musí být přiložen popis vady. V případě textilního zboží musí být vada vhodně označena (např. nalepením kousku barevné lep. pásky) V případě uznání závady bude bezvadné zboží, zákazníkovi zasláno, nebo jinak doručeno.

Vrácení zboží do 14 dnů

Dle občanského zákazníku má zákazník právo při nákupu zboží přes internet vrátit zboží ve lhůtě 14 dnů od dodání zboží. Zákazník doručí zboží na svoje náklady na adresu dodavatele zboží (adresa uvedená na daňovém dokladu). Ke zboží přiloží sdělení s adresou, případně číslem bankovního účtu, kam požaduje vrátit částku zaplacenou za zboží. Vrácené zboží nesmí být v žádném případě používáno. Po překontrolování zboží v naší firmě bude poslána zákazníkovi částka, kterou zákazník za zboží zaplatil, částka za poštovné a balné se nevrací. E-mailem lze také domluvit zaslání jiného zboží, případně vrácení jen určité části zboží atd. V případě, že naše kontrola zjistí, že zboží bylo používáno, nebo jinak znehodnoceno, zboží bude zasláno zpět zákazníkovi.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Osobní údaje zákazníků jsou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění v databázi prodejce dle povinnosti správce dle § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Zpracované údaje jsou chráněny funkčním vnitřním systémem ochrany dat (soubor vnitřních organizačních a technických opatření). Provozovatel internetového obchodu má právo použít osobní údaje zákazníků pro další zpracování v marketingu.

TOPlist